IGAVERE PUUKOOL
aiakujundus ja taimede valik

Aiakujundus ja taimede valik

Oleme valmis nõu andma aia kujundamise ja taimede valiku osas nii kogu aia ulatuses kui ka ainult üksikute peenarde puhul. Kujundame nii koduaedu kui ka avalikke haljasalasid. Meie taimed on saanud endale head kodud üle Eesti – aedadesse, parkidesse, rõdudele ja istutuskastidesse.

Vaata: aiagalerii

haljastuse rajamine ja istutustööd

Haljastuse rajamine ja istustustööd

Pakume lisaks taimedele ka istutusteenust või kogu haljastuse rajamist ehk „võtmed kätte“ teenust. Aitame koostada haljastuse eelarveid ja planeerida aia rajamistöid ning teha haljastustööde projektijuhtimist krundikonsultatsioonist ja puude langetamisest kuni mururoboti paigaldamiseni.

haljastuse hooldus

Haljastuse hooldus

Oleme aastaid pakkunud aedniku teenuseid meie poolt rajatud aedade ja haljasalade hooldamisel  ning garantiiaegset hooldust meie poolt istutatud taimedele.
Koostame meie poolt rajatud haljastusele ning istutatud taimedele regulaarseks hoolduseks ka hooldusjuhendi.

aiandusalane nõuanne

Aiandusalane nõuanne

Aiandusalane nõuanne juba hoonete projekteerimise faasis aitab optimeerida kulutusi nii aia kujundamise kui ka rajamise juures.  Pikaajaline projekteerimise, taimekasvatuse, haljastuse rajamise ning hooldamise kogemus annab julguse nõu anda vägagi erinevatel aiandusega seotud teemadel.